مغز پسته ارزان در اقتصاد کشور غوغا بزرگی به پا کرد

مغز پسته ارزان به تقویت و درخشندگی مو کمک می کند. این به این دلیل است که سرشار از بیوتین است. بیوتین اساسا به مبارزه با ریزش مو کمک می کند و همچنین با انعطاف پذیری بیشتر رشته های مو، موهای خشک را تغذیه می کند.

می توانید پسته را به عنوان میان وعده در برنامه غذایی خود قرار دهید یا حتی ماسک موی پسته درست کنید.

دومی حالت دهنده عمیق را فراهم می کند و همچنین قسمت های شکاف را درمان می کند. پسته همچنین منبع غنی از اسیدهای چرب است که رشد مو را تقویت می کند.

پسته پوست را مرطوب و تغذیه می کند و همچنین خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد. محتوای اسیدهای چرب غنی نیز مسئول همین امر است.

همچنین با داشتن ویتامین E از خشکی پوست خلاص می شود. این به عنوان یک محتوای ضد پیری عمل می کند و به پوست کمک می کند به طور طبیعی با طراوت و ظاهر جوان تر به نظر برسد. ماساژ روغن پسته نیز بسیار کمک می کند.

مواد مغذی پسته به اکسیژن رسانی به جریان خون کمک می کند، بنابراین به تولید گلبول های سفید یا WBC کمک می کند که برای یک سیستم ایمنی خوب مهم است.

همچنین با محتوای غنی ویتامین B6، تولید هموگلوبین و اکسیژن در خون را افزایش می دهد. هرچه اکسیژن بیشتر و جریان آن در خون بهتر باشد، عملکرد مغز بهتر و سالم تر است.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف پسته در پیشگیری از سرطان نیز مفید است. دلیل این امر وجود آنتی اکسیدان در خون به همراه این واقعیت است که پسته سرشار از ویتامین B6 است که باعث افزایش تعداد WBC در خون می شود. گلبول های سفید نه تنها در مبارزه با رادیکال های آزاد موثرند، بلکه با عناصر سرطان زا نیز مبارزه می کنند.

مصرف پسته یک محافظ طبیعی در اطراف شما ایجاد می کند و از شما در برابر اشعه های مضر UV خورشید محافظت می کند. این امر به دلیل محتوای بالای ویتامین E در پسته امکان پذیر است.

این کمک می کند تا پوست انعطاف پذیر و نرم شود و در عین حال با رادیکال های آزاد که به غشای سلولی حمله می کنند مبارزه می کند. محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش همچنین به جلوگیری از پیری زودرس کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.