لوبیا چیتی طبع با بالاترین قیمت جهان به فروش رسید

لوبیا چیتی طبع به دلیل داشتن پروتئین و آهن، یک گزینه عالی برای گیاهخواری و وگان است. همچنین یک منبع عالی برای افراد غیر گیاهخوار است که به دنبال راهی برای جایگزینی گوشت قرمز در رژیم غذایی خود هستند.

آنها پروتئین قابل مقایسه با وعده های غذایی گوشت یا لبنیات را بدون کالری بیش از حد یا چربی اشباع شده در صورت همراه شدن با غلات کامل مانند ماکارونی گندم کامل یا برنج قهوه ای ارائه می دهند.

مطالعات ثابت کرده اند که فولات و پتاسیم برای حفظ سلامت قلب ضروری هستند. لوبیا چیتی به دلیل محتوای فیبر و سطح فولات، منیزیم و پتاسیم موجود در آن به سلامت قلب کمک می کند.

مطالعات ثابت کرده اند که یک غذای با فیبر بالا می تواند به حفظ سطح قند خون کمک کند، که به کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 کمک می کند.

لوبیا چیتی شامل فیبر رژیمی است که به تعادل سطح قند خون کمک می کند و در عین حال فواید گوارشی و قلبی عروقی را به همراه دارد. علاوه بر این، لوبیا چیتی می تواند به شما در کنترل سطح قند خون کمک کند.

چندین مطالعه نشان می‌دهد که آنتی‌اکسیدان‌ها سلول‌های شما را در برابر آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد، که مواد شیمیایی ناپایداری هستند که می‌توانند در طول زمان باعث بیماری شوند، حفظ می‌کنند.

به عنوان مثال، لوبیا چیتی سرشار از کامفرول است، یک فلاونوئید با مزایای سلامتی متعدد. بسیاری از مطالعات حیوانی و تجربی آن را با مهار رشد سرطان مرتبط دانسته اند. علاوه بر این، کامفرول التهاب را کاهش می دهد و منجر به کاهش خطر سکته می شود.

مطالعات اخیر ثابت کرده است که رژیم غذایی غنی از فیبر به کاهش وزن کمک می کند. رژیم غذایی با فیبر بالا معده را برای مدت طولانی‌تری سیر نگه می‌دارد و به میزان قابل توجهی پرخوری را کاهش می‌دهد.

همچنین گفته می شود که رژیم غذایی پر از پروتئین، هوس را از بین می برد و لوبیا چیتی پر از این دو منبع عالی است. مقدار زیاد پروتئین و فیبر می تواند هوس را کاهش دهد و به کاهش وزن کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.