فوتبال دستی بام لند که به جای بخاری خانه را گرم می کند

فوتبال دستی بام لند امکان مونتاژ سریع و آسان را با یک ابزار ساده در حدود 25 دقیقه فراهم می کند.

علاوه بر این، طراحی میز ما امکان نصب مردان مونتاژ شده روی میله ها را فراهم می کند. به سادگی از طریق دهانه قرار دهید و یاتاقان ها را وصل کنید. علاوه بر این، میزهای ما درب منزل شما تحویل داده می شود.

بازیکنان حرفه ای میز ما را به دلیل ویژگی بازی آن دوست دارند، والدین آن را برای ایمنی می خواهند. سیستم محافظ میله محافظ ما به بازیکنانی که حواسشان پرت شده است کمک می کند تا با یک میله با حرکت سریع برخورد نکنند.

همچنین، کودکان کنجکاو در هنگام نزدیک شدن بیش از حد برای مشاهده عمل محافظت خواهند شد. علاوه بر این، آنها بر بازی میله ها تأثیر نمی گذارند و سطح ایمنی اضافی را اضافه می کنند.

میز فوتبال ما بیش از 200 پوند وزن دارد و آن را برای بازیکنان در هر سنی و سطح تجربه ایده آل می کند. علاوه بر این، میز ما دارای مردانی متعادل، ترازهای یکپارچه پا، و بازگشت توپ به سبک آرکید است.

کارکنان ما از بازیکنان حرفه ای فوتبال اینجا هستند تا به هر یک از سؤالات ما پاسخ دهند یا در بازی شما به شما کمک کنند. در نهایت، جدول ما توسط سازمان های بازیکن ISTF و USTSF شناسایی شد.

ایده آل برای مهمانی ها، اتاق های استراحت، نمایشگاه ها، یا رویدادهای شرکت. این میز دارای LED های متغیر در اطراف سطح بازی است که سبک منحصر به فرد خود را می دهد.

این همان مدلی است که Warrior برای تقریباً 100 تورنمنت در سراسر کشور از آن استفاده کرده است. همچنین در مدل‌های چند نفره موجود است که برای برنامه‌ریزان رویداد یا شرکت‌های اجاره مهمانی عالی هستند.

آوردن فوتبال به قرن بیست و یکم مفتخر است که میز فوتبال بلک لایت خود را ارائه می دهد. ایده آل برای مهمانی ها، اتاق های استراحت، نمایشگاه ها، یا رویدادهای شرکت.

این میز از هر نظر میز رسمی حرفه ای است  اما وقتی بلک لایت را روشن می کنید و از توپ مخصوص بلک لایت استفاده می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.